Primary Menu
WIJ ZIJN
Ons team

Hoewel de focus in ons vak op de techniek ligt, zijn een goed functionerend datacenter en tevreden klanten afhankelijk van mensenwerk. Ons team bestaat uit gemotiveerde mensen met een passie voor techniek en kwaliteit. Zij maken het échte verschil.

Bytesnet beschikt over een hecht team experts. Vakmensen die uw business voorop stellen. Zij zijn hoog gekwalificeerd, kennen de laatste ontwikkelingen binnen ons vakgebied en dat vertaalt zich in vlekkeloos werkende servers en razendsnelle applicaties.

Wij houden van bits en bytes en nog meer van mensen. Dat merkt u in alles: aan de manier waarop wij – gevraagd en proactief – advies geven en aan de manier waarop wij ons werk uitvoeren. Wij communiceren snel en duidelijk. U weet wat u aan Bytesnet heeft. Wij zijn dichtbij – letterlijk en figuurlijk!

Member image
Peter de Jong CEO
peter.dejong@bytesnet.nl

Maak keuzes anders krijg je spijt.

Member image
Hans den Aantrekker Operations manager
hans.denaantrekker@bytesnet.nl

Zeg wat je doet en doe wat je zegt.

Member image
Michael Arbman Business development manager
michael.arbman@bytesnet.nl

Wat vandaag perfect gaat kan morgen altijd beter.

Member image
Arjen van Wijk Teamleider Groningen
arjen.vanwijk@bytesnet.nl

Quote Linus Pauling: “The way to get good ideas is to get lots of ideas and throw the bad ones away”.

Member image
Monique Sarolea Management assistent & HRM
monique.sarolea@bytesnet.nl

Alleen ga je misschien wat sneller, samen kom je wel veel verder! Dus Waarom moeilijk doen als het samen kan.

Member image
Chris de Groot Sr. Technical engineer
chris.degroot@bytesnet.nl

Kennis spreekt, maar wijsheid luistert.

Member image
Michelle Doderer-Raadschelders Management assistent
michelle.doderer@bytesnet.nl

Geen doel is te ver als je plezier hebt in wat je doet.

Member image
Sven Siekman Junior datacenter engineer
sven.siekman@bytesnet.nl

Moeilijk betekent niet onmogelijk. Het betekent dat je hard moet werken.

Member image
Fred Traets Projectmanager
Fred.traets@bytesnet.nl”

Identificeer een probleem maar bespreek de oplossing.

Member image
Christiaan Kwakkestein Datacenter engineer
christiaan.kwakkestein@bytesnet.nl

If it’s not in frame, it doesn’t exist.

Member image
Karen Kulik Office manager
karen.kulik@bytesnet.nl

Don’t spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.

Member image
Dylan Pruim Junior technical engineer
dylan.pruim@bytesnet.nl

Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus.

Member image
Pelle Braam Junior software engineer
pelle.braam@bytesnet.nl

Quote Michael Jordan: “I can accept failure, everyone fails at something. But I can’t accept not trying.”

Member image
Kevin Ensing Datacenter engineer
kevin.ensing@bytesnet.nl

Ik zorg niet voor een kink in de kabel.

Member image
Tim Snijder Account manager Groningen
tim.snijder@bytesnet.nl

Een juiste vraag zegt meer dan duizend woorden.